menuordersearch
kodakema.com

وبلاگ

جستجو
تیک دانستنی هایی راجع به استفاده از شیر دوش دانستنی هایی راجع به استفاده از شیر دوش شیردوش ها وسیله پزشکی و دارویی هستند که توسط سازمان دارویی و غذای آمریکا تایید شده است. مادران شیرده برای بیرون کشیدن شیر خود از این وسیله استفاده می کنند. همچنین شیردوش به نگهداشتن ذخیره شیر مادر، اتصال مجاری شیر به دهان نوزاد و بیرون آوردن نوک سینه هایی که صاف و برعکس هستند کمک زیادی کرده و نوزاد شیرخوار راحت تر می تواند سینه مادر را بگیرد. بعضی از شیردوش ها به گونه ای طراحی شده اند که مکیدن نوزاد شیرخوار را تقلید می کنند.
چهارشنبه دهم خرداد ۹۶
تیک کودک من از چند ماهگی حرف می زند؟ کودک من از چند ماهگی حرف می زند؟ کودک در کار زبان آموزی با تکالیف سنگینی روبرو است. کودک باید بر تمام سطوح زبان تسلط یابد. به این معنی که نه تنها باید اصوات گفتار را فرا گیرد، بلکه باید یاد بگیرد. چگونه با ترکیب آنها هزاران واژه بسازد. چگونه با ترکیب این واژه‌ها جمله‌هایی برای بیان اندیشه‌هایش بیافریند. شگفت آنکه بخش عمده این یادگیری در تمامی‌ فرهنگها و تقریبا در همه کودکان ظرف چهار تا پنج سال حاصل می‌شود.
چهارشنبه بیست و چهارم آذر ۹۵
تیک افزایش قد کودک افزایش قد کودک این روزها بسیاری از والدین از کوتاه‌قدی کودکان خود نگرانند و برای افزایش قد آنها به روش‌های غیرعلمی متوسل می‌شوند، حال آن که متخصصان تغذیه معتقدند که کمبود روی و کلسیم و مصرف طولانی ‌مدت غذاهای پر پروتئین با ارزش بیولوژیکی پایین موجب کندی،توقف رشد و در نتیجه کوتاهی قد کودکان می‌شود. یکشنبه بیست و یکم آذر ۹۵ تیک کم شنواییی در نوزادان کم شنواییی در نوزادان غربالگری شنوایی آزمونی ، سریع و مقرون به صرفه است که افراد را به 2گروه تقسیم می‌کند: گروهی که قبول می‌شوند پنج شنبه هجدهم آذر ۹۵ تیک ارتباط ساعت خواب و افسردگی در کودکان ارتباط ساعت خواب و افسردگی در کودکان تحقیقات جدید نشان می‌دهد کودکان و نوجوانان باید قبل از ساعت 10 شب به رختخواب بروند تا دچار افسردگی نشوند.
یکشنبه شانزدهم آبان ۹۵
تیک مقدار مفید خواب شبانه برای کودکان مقدار مفید خواب شبانه برای کودکان کودکانی که شب ها کمتر از 8 ساعت می خوابند، قند خون بالاتری دارند که ممکن است پیش زمینه ابتلا به بیماری دیابت (مرض قند) باشد.
پنج شنبه سیزدهم آبان ۹۵
فروشگاه کودک ما
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بتوانیم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه ما را یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم .شماره تماس :09201353147 | 09905301985